Szkolenia

szkolenia HR, szkolenia sprzedaż, wyjazdy team building, gry biznesoweKłania się Państwu Aldona Czaja. Wspólnie z zespołem trenerów przygotowujemy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla pracowników, jak również cykle wyrównacze dla studentów . Nasze wielokulturowe seminaria przygotują Ciebie i Twoich pracowników, oraz dzieci na wyjazdy i przeprowadzkę w innym kraju.

Już na etapie studiowania interesowałem się bardzo zagadnieniami wiążącymi się z HR, co umożliwiło mi znaleźć interesujące zatrudnienie w jednej z agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Dalsze firmy to zwiększające się wyzwania, ale także dalsze etapy zawodowej kariery. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych mogłam się między innymi zająć procesami rekrutacji na wszystkie stanowiska, a poza tym zarządzaniem programami motywacyjnymi. Obecnie współpracuję z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta od zasobów ludzkich.

Zwiększając od jakiegoś czasu swoją wiedzę na temat zarządzania firmą postanowiłam się zapisać do szkoły trenerów. Dzięki temu wszystkiemu będę teraz mogła szkolić różne zainteresowane osoby z zakresu rekrutacji, uwzględniając w tym wszystkim prawne aspekty tego obszaru. Jednym z ciekawszych momentów w mojej karierze były warsztaty z obszaru employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez cztery semestry dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W zawodowej pracy bardzo się przydaje uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez dłuższy okres czasu nie bardzo wiedziałam, czy prawo pracy, które skończyłam w jakikolwiek sposób się przyda podczas pracy zawodowej. Okazało się jednak że pozyskana w czasie studiów wiedza przydaje się na każdym kroku, bardzo się też staram dużo czasu poświęcać na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Przez to właśnie postanowiłam zacząć studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. W chwili obecnej zaczęłam trzeci rok, i zastanawiam się się nad terminem obrony swojej pracy doktorskiej. Jest we mnie przekonanie, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają da mi znacznie więcej możliwości i pomysłów na życie.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą lubię się dzielić, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracować z prasą i telewizją, gdzie wypowiadam się na tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

No i wreszcie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Moi obaj mali synowie momentami są wprawdzie mocno hałaśliwi, jednak patrzenie w jakim tempie dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i odkrywają świat to coś wspaniałego. Szczęśliwie pogodziłam wychowanie dzieci z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.

Tagi:
Losowy

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach, konsultant prowadzący spotkanie: Czesław Karolewicz Obsługa klienta: Wspieranie poparcia dla klientów - - analiza studiów p

Czytaj więcej...