Moja osobista misja

Szeroko pojęty HR oraz rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, w których większość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Traktowanie z lekceważeniem ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, które często się spotyka w małych i dużych firmach.


Jeśli relacje w firmie wśród załogi i pracowników pozostawiają wiele do życzenia, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością bardzo w pracy pomaga mi wykształcenie, które posiadam. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, oraz z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi:
Losowy

Wsparcie dla firm na szkolenia

Wykaz wniosków, które otrzymają pomoc finansową w przyszłym kwartale:Adaptacja systemu telekomunikacyjnego firmy KOZIOL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością S.K.A. do obsługi sieci dystrybucyjnej w oparciu o mechanizm B2B Uproszczenie procesów biznesowych zachodzących pomiędzy Arteo Sp z o.o. Spółką komandytow

Czytaj więcej...