Kursy magisterskie – wyjazdy do USA

Nasz zespół prowadzi kursy i notyfikacje standaryzacyjne dla maturzystów relokujących się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na honorowaną przez władze uczelniane rekrutację do tamtejszej jednostki pomaturalnej. Jak dotychczas prowadziliśmy m.in. te warsztaty: 

Definicja programów nr F52/USA:

Szkolenia analizy technicznej pomagają mlodszym nastolatkom stosować inżynierskie procesy projektowe w obszarach zaprojektowanego świata, zgłębiać etykę w świecie technologii i badać systemy w inżynierii cywilnej, mechanicznej, elektrycznej i chemicznej. Warsztaty te mogą zapewniać projekty oparte na STEM, aby uczyć studentów komunikowania informacji za pośrednictwem prezentacji, propozycji i raportów technicznych w zespole. Zgodnie z proponowanym programem Project Lead the Way, Szkolenia PLTW Introduction to Engineering Design są okazją dla uczniów do zaangażowania się w praktyczne projekty, które wymagają zastosowania w matematyce, nauce i inżynierii. Na kursach tych studenci analizują problemy, pracują nad dokumentami w notebookach inżynieryjnych i rozwiązują projekty za pomocą oprogramowania do modelowania 3D.

Charakterystyka programów nr A76/USA:

Warsztaty eksploracji transportu, dystrybucji i logistyki umożliwiają studentom karierę związaną z planowaniem, zarządzaniem i przemieszczaniem ludzi, materiałów i produktów przy użyciu dowolnego z kilku rodzajów transportu. Takie kariery mogą również obejmować infrastrukturę, utrzymanie i naprawę pojazdów, a także eksploatację lub zarządzanie obiektami, które przechowują transport. W związku z tym konkretne tematy kursów są bardzo zróżnicowane i zależą od kariery zawodowej.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E93/USA:

Inne Szkolenia z zakresu obsługi komputera. Kursy zarządzania informacjami dostarczają młodzieży praktycznych zdolności i umiejętności w celu opracowania i wdrożenia planu systemu informatycznego, który spełnia potrzeby biznesu. Studenci rozwijają wiedzę na temat teorii systemów informatycznych, umiejętności w zakresie administrowania i zarządzania systemami informatycznymi oraz umiejętności analizy i projektowania systemów informatycznych.

Opis programów nr P77/UK:

Kursy bezpieczeństwa publicznego wprowadzają studentów w zakres bezpieczeństwa publicznego i poszerzają ich wiedzę i umiejętności dotyczące bezpieczeństwa domów, miejsc pracy i społeczności. Szkolenia te obejmują takie tematy, jak pilnowanie porządku publicznego, egzekwowanie prawa, służby ratunkowe oraz prywatne zabezpieczenia i korekty i mogą obejmować całość lub część tych usług.

Opis programów nr N73/UK:

Warsztaty blacharskie wystawiają uczniów na umiejętności i informacje niezbędne do układania, wytwarzania, montażu, instalacji, konserwacji i naprawy przedmiotów i konstrukcji z elementów z blachy. Studenci uczą się bezpiecznego i wydajnego działania różnych narzędzi i zazwyczaj zdobywają umiejętności czytania, spawania, wykańczania i polerowania metali.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr C34/USA:

Seminaria materiałów i procesów wystawiają uczniów na narzędzia, sprzęt i procesy, które można napotkać w zawodach związanych z produkcją. W szczególności Kursy te kładą nacisk na analizę, testowanie i przetwarzanie metali, tworzyw sztucznych, drewna, ceramiki i materiałów kompozytowych.


Tagi:
Losowy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Mimo, że stowarzyszenia działające non profit realizują często wartościowe projekty i zatru

Czytaj więcej...