Kursy dla dzieci – wyjazdy do Anglii

Nasi akademicy realizują seminaria i notyfikacje standaryzacyjne dla dzieci relokujących się z rodzicami do USA lub Wielkiej Brytanii. Dają szansę one na zgodną z dyrektywami migrację do anglojęzycznej placówki szkolnej. Do tej pory prowadziliśmy m.in. te seminaria: 

Definicja programów nr G92/UK:

Zajęcia z projektowania wnętrz kładą nacisk na stosowanie elementów sztuki i zasad projektowania oraz zapewniają badanie ich zastosowania w problemach z aranżacją wnętrz. Szkolenia projektowania wnętrz koncentrują się na technicznych aspektach procesu projektowania, w tym na przepisach budowlanych, prawnych ograniczeniach budowlanych, wymaganiach budynków, zrównoważonych materiałach i budownictwie. Kursy te pomagają uczniom analizować i wykorzystywać różnorodne materiały, techniki i procesy w ich pracach związanych z projektowaniem wnętrz. Warsztaty mogą obejmować również studium historii projektowania wnętrz, zagadnień estetycznych, ról i funkcji oraz instrukcje w procesie krytyki.

Definicja kursów nr N42/USA:

Szkolenia z zakresu rządowego, politycznego i prawno-zawodowego doświadczenia zapewniają studentom doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z rządem, polityką i / lub prawem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, zawierające dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja programów nr D64/UK:

Niezależne od kompozycji badanie, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, pozwala uczestnikom zgłębiać konkretne tematy z zakresu sztuki językowej (kładąc nacisk na kompozycję). Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr J85/USA:

Studia społeczne (edukacja wczesnoszkolna) zapewniają odpowiednie zrozumienie koncepcji społecznych, pomagając studentom w zrozumieniu siebie i innych; koncepcja czasu (przeszłe i obecne wydarzenia); i umiejętności sprzyjające obywatelstwu, takie jak decyzje grupowe. Treści są dostosowane do wieku i są zgodne z istniejącymi standardami stanowymi w zakresie wczesnej edukacji.

Definicja kursów nr P72/USA:

Zasady programów Demokracja łączą badanie struktury krajowego, stanowego i lokalnego rządu USA z przeglądem zasad ekonomiki rynku. Treści kursu mogą obejmować współczesne problemy ze Stanami Zjednoczonymi. Celem tych programów jest przygotowanie studentów do skutecznego działania jako poinformowani obywatele.

Formalna definicja programów nr B37/USA:

Szkolenia czytania (stopnia 1) koncentrują się na umiejętności czytania i mogą podkreślać rozpoznawanie różnych typów tekstu i reagowanie na nie; rozszerzenie słownictwa; i połączenie języka z wyrażaniem idei. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla klasy 1.

Charakterystyka kursów nr O16/UK:

Regionalne Warsztaty biologii mają na celu dostarczenie informacji dotyczących podstawowych koncepcji życia i procesów życiowych w powiązaniu ze środowiskiem lokalnym. Tematy szkoleń mogą obejmować uznanie natury, lokalną florę i faunę, biologię i zoologię.


Tagi:
Losowy

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach, konsultant prowadzący spotkanie: Czesław Karolewicz Obsługa klienta: Wspieranie poparcia dla klientów - - analiza studiów p

Czytaj więcej...