Firmy dla wolontariuszy

Razem z Fundacją Training Projects gorąco zapraszamy do uczestniczenia w programie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować bezpłatne warsztaty edukacyjne – jako nagrodę w zamian za świadczoną dobroczynność. Na razie treningi przeprowadzono dla dziewięciu pracodawców – w każdym miesiącu wylosowywana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent ma prawo wybrać miejsce ralizacji spotkania, najepszą dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - problematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Dotąd z naszej pomocy skorzystali: Słupski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Fundacja Ekspert – Kujawy i Stowarzyszenie Rozwoju Wierzchosławic, T - Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. , Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia Zawodowego "SYSTEM" Andrzej Wyszomirski,Tymoteusz Wyszomirski.

Wspierane kampanie: Aktywna jesień - krok 3, Komputerowe prawo jazdy - Twój bilet do zatrudnienia , [email protected] w siebie, Nowe umiejętności – szansa 50+, Efektywna praca z komputerem szansą na rozwój pracownika +45

Szkolenia dla beneficjentów w naszym programie organizujemy w ośrodkach szkoleniowych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Biały Jeleń w Karłowicach i Stary Kamień w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest spółka coachingowa College Huma Resources z Chorzowia. Jest to ekspert w dziedzinie gier szkoleniowych, spotkań integracyjnych i niektórych treningów kształtowania kompetencji interpersonalnych. Razem polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj rozwiązania:

- Zaawansowane gry edukacyjne z tematyki kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi i sprzedaży i polityki handlowej

- Oparte na zabawach terenowych projekty team building o jednoznacznie coachingowym odcieniu – fabuły wspierające kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Szkolenia z zarządzania z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej agencji zapewniamy rabat na powyższe narzędzia – 25% po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością przeprowadzimy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .

Tagi:
Losowy

Firmy dla wolontariuszy

Razem z Fundacją Training Projects gorąco zapraszamy do uczestniczenia w programie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować bezpłatne warsztaty edukacyjne – jako nagrodę w zamian za świadczoną dobroczynność. Na razie treningi przeprowadzono dla dziew

Czytaj więcej...